يکشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٧
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 32100
 بازدید امروز : 30
 کل بازدید : 278570
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/0781
انواع بچینگ پلانتانواع تراک میکسرانواع دامپر         انواع بتونیر         انواع اتومیکسر    نقشه سایتتماس با مادانلود
صفحه اصلی > محصولات > انواع تراک میکسر 
انواع تراک میکسر


انواع تراک میکسر
تراک میکسرهای 10 متر مکعبی
تراک میکسرهای 10 متر مکعبی تکین ماشین رازی قابلیت نصب بر روی انواع کامیون های 10 چرخ را دارند و با موتور دیزل 6 سیلندر عرضه می گردند. کارشناسان فنی تکین ماشین رازی با توجه به شرایط و محیط کارکرد دستگاه ها، مشتریان را در جهت انتخاب هرچه دقیق تر اجزاء مدار هیدرولیک و آلیاژهای به کار رفته در بخش های مختلف دستگاه یاری می کنند.
 ١٦:٥٥ - چهارشنبه ١٣ مهر ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انواع تراک میکسر
تراک میکسرهای 7 متر مکعبی
تراک میکسرهای 7 متر مکعبی تکین ماشین رازی جهت استفاده در پروژه های متوسط بتن ریزی کاربرد دارند و قابلیت نصب بر روی انواع کامیون های 10 چرخ را دارند و با موتور دیزل 4 سیلندر عرضه می گردند. کارشناسان فنی تکین ماشین رازی با توجه به شرایط و محیط کارکرد دستگاه ها، مشتریان را در جهت انتخاب هرچه دقیق تر اجزاء مدار هیدرولیک و آلیاژهای به کار رفته در بخش های مختلف دستگاه یاری می کنند.
 ٠٩:٣٥ - چهارشنبه ١٢ مرداد ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انواع تراک میکسر
تراک میکسرهای 9 متر مکعبی
تراک میکسرهای 9 متر مکعبی تکین ماشین رازی قابلیت نصب بر روی انواع کامیون های 10 چرخ و چهارمحوره را دارند و با موتور دیزل 4 یا 6 سیلندر عرضه می گردند. کارشناسان فنی تکین ماشین رازی با توجه به شرایط و محیط کارکرد دستگاه ها، مشتریان را در جهت انتخاب هرچه دقیق تر اجزاء مدار هیدرولیک و آلیاژهای به کار رفته در بخش های مختلف دستگاه یاری می کنند.
 ١٤:٣٣ - دوشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انواع تراک میکسر
تراک میکسرهای 12 متر مکعبی
میکسرهای 12 متر مکعبی تکین ماشین رازی قابلیت نصب بر روی انواع کامیون های کشنده و چهارمحوره را دارند و با موتور دیزل 6 سیلندر عرضه می گردند. کارشناسان فنی تکین ماشین رازی با توجه به شرایط و محیط کارکرد دستگاه ها، مشتریان را در جهت انتخاب هرچه دقیق تر اجزاء مدار هیدرولیک و آلیاژهای به کار رفته در بخش های مختلف دستگاه یاری می کنند.
 ١٣:٣٨ - دوشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انواع تراک میکسر
تراک میکسرهای 8 متر مکعبی
تراک میکسرهای 8 متر مکعبی تکین ماشین رازی پر فروش ترین و پر کاربرد ترین توع تراک میکسرها می باشند و قابلیت نصب بر روی انواع کامیون های 10 چرخ را دارند و با موتور دیزل 4 سیلندر عرضه می گردند. کارشناسان فنی تکین ماشین رازی با توجه به شرایط و محیط کارکرد دستگاه ها، مشتریان را در جهت انتخاب هرچه دقیق تر اجزاء مدار هیدرولیک و آلیاژهای به کار رفته در بخش های مختلف دستگاه یاری می کنند.
 ٠٩:٠٠ - دوشنبه ١٠ مرداد ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
صفحه اصلیIدرباره ماIمحصولاتIنقشه سایتIتماس با ما
© Takinmachine.com . All rights reserved .