يکشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٧
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 30161
 بازدید امروز : 14
 کل بازدید : 278554
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/1094
انواع بچینگ پلانتانواع تراک میکسرانواع دامپر         انواع بتونیر         انواع اتومیکسر    نقشه سایتتماس با مادانلود
صفحه اصلی > محصولات > انواع بچینگ پلانت 
انواع بچینگ پلانت


انواع بچینگ پلانت
بچینگ پلانت لیبهری و دراگ لاینی TM45
دیگ میکسر این دستگاه از انواع پن میکسر به ظرفیت 750 لیتر می باشد و الکتروموتور اصلی دیگ به قدرت 40 اسب بخار و به گیربکس کوپل شده است. بازدهی مفید دستگاه جهت تولید بتن آماده بین 40 تا 45 متر مکعب در ساعت می باشد. کنترل دستگاه از داخل اتاق اپراتور و توسط تابلو برق پیانویی به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک مقدور می باشد. کمپرسور 250 لیتری دستگاه، تامین کننده نیروی مورد نیاز جهت مدار پنوماتیک (باز و بسته کردن دریچه ها) می باشد.
 ١٤:١٩ - شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
شسیبشسیب
سیار
توضیح
 ١٥:٠١ - يکشنبه ٢٩ تير ١٣٩٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
انواع بچینگ پلانت
بچینگ پلانت لیبهری و دراگ لاینی TM30
دیگ میکسر این دستگاه از انواع پن میکسر به ظرفیت 500 لیتر می باشد و الکتروموتور اصلی دیگ به قدرت 30 اسب بخار و به گیربکس کوپل شده است. بازدهی مفید دستگاه جهت تولید بتن آماده بین 25 تا 30 متر مکعب در ساعت می باشد. کنترل دستگاه از داخل اتاق اپراتور و توسط تابلو برق پیانویی به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک مقدور می باشد. کمپرسور 250 لیتری دستگاه، تامین کننده نیروی مورد نیاز جهت مدار پنوماتیک (باز و بسته کردن دریچه ها) می باشد.
 ٠٩:٥٨ - شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انواع بچینگ پلانت
بچینگ پلانت لیبهری - هاپری TMH
مشخصات فنی این دستگاه کاملا مشابه انواع دراگ لاینی ایستگاه مرکزی بتن می باشد با این تفاوت که به منظور دپوی سنگدانه ها و مصالح از هاپرها (سیلوهای مصالح) به جای مجموعه دراگ لاین استفاده می گردد که توسط لودر بارگیری می شوند. ابعاد دیگ میکسر مشابه انواع دراگ لاینی 500، 750 و 1000 لیتر می باشد و تعداد هاپرها با توجه به نوع بتن مورد نیاز و تنوع سنگدانه های بین 2 تا 5 واحد متغیر می باشد.
 ١٤:٤١ - چهارشنبه ١٩ مرداد ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
انواع بچینگ پلانت
بچینگ پلانت درامی و هاپری BTN30
دیگ میکسر این دستگاه از انواع درام میکسر به ظرفیت 1000 لیتر و الکتروموتور اصلی دیگ به قدرت 20 اسب بخار می باشد. بازدهی مفید دستگاه جهت تولید بتن آماده بین 20 تا 25 متر مکعب در ساعت می باشد. کنترل دستگاه از داخل اتاق اپراتور و توسط تابلو برق پیانویی به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک مقدور می باشد. هاپر ها مجهز به ابزار توزین دقیق و ویبراتور جهت جلو گیری از به هم چسبیدن ماسه می باشند.
 ١١:١٤ - دوشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>

صفحه اصلیIدرباره ماIمحصولاتIنقشه سایتIتماس با ما
© Takinmachine.com . All rights reserved .